Тепловики наголосили, що опалення подається згідно температурного графіку

Тепловики повідомили, що опалення до будинків подається відповідно до температурного графіку подачі теплоносія.
Відповідно до встановлених норм і правил, температура теплоносія, який подається до будинку, залежить від температури зовнішнього повітря. Згідно з встановленим температурним графіком, температура зменшується, якщо надворі тепло і, навпаки – збільшується, якщо надворі холодно.
Однак, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі, а саме:
при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +8 – повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
при зниженні температури зовнішнього повітря вище +6… +8 подача теплоносія відновлюється.
Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в даному будинку.
Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається!
Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...