Третя річниця Грибовицької трагедії

Сьогодні, 30 травня 2019 року, третя річниця Грибовицької трагедії на сміттєзвалищі.

29 травня 2016 року о 05:07 год. на території сміттєзвалища в с. Збиранка Жовківського району виникла пожежа на площі 2 000 кв.м. Тоді для її ліквідації залучили 17 спецавтомобілів та 65 рятувальників від ГУ ДСНС України у Львівській області, а також 12 одиниць техніки й 23 фахівців від підприємств м. Львова.

30 травня о 07:40 була оголошена ліквідації пожежі.

Проте, о 15:20 під час збирання пожежно-технічного обладнання, на території сміттєзвалища відбувся зсув сміття з висоти близько 90 метрів. Загальна площа зони обвалу сягала 30 тисяч квадратних метрів, а об’єм – близько 100 тисяч кубічних метрів. Внаслідок цього під завалами опинилося троє рятувальників.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт на місці події негайно було розгорнуто пересувний пункт управління та наметовий табір, зони обвалу обстежувалися. Спільно із працівниками СБУ за допомогою спеціальних технічних засобів здійснювалося відстеження сигналів мобільних телефонів рятувальників. До пошуків залучали кінологів 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України та Прикордонної служби України, а також важку інженерну техніку, якою було пересипано в секторах близько 93719 куб.м сміття. Активно долучилися до пошуків пропалих рятувальників й волонтерські організації.
31 травня тіла 3 рятувальників були виявлені без ознак життя.

Колектив Головного управління ДСНС України у Львівській області втратив трьох побратимів:
28-річного Юрія Рудого, начальника ДПРП-48 м. Рава-Руська, майора служби цивільного захисту;
32-річного Андрія Вненкевича, начальника караулу ДПРЧ-17 м. Жовква, капітана служби цивільного захисту;
27-річного Богдана Юнка, пожежного-рятувальника ДПРЧ-17 м. Жовква, старшого сержанта служби цивільного захисту.

Вічна та світла пам’ять!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...