Триває прийом заявок на конкурс дитячої творчості «Дивосвіт-2021»

Мистецьке об’єднання «Арт-кластер» запрошує дітей Львівщини взяти участь у конкурсі-фестивалі «Дивосвіт-2021», який проводять у трьох напрямках: вокальне та інструментальне мистецтво; образотворче мистецтво; поетичне мистецтво. Заявки приймають до 1 жовтня.

Конкурс включає два етапи: перший етап – прийом заявок онлайн за встановленим зразком (завантажити тут). Заповнені заяви та матеріали виступу необхідно надіслати на електронну адресу: margopuhachenko@gmail.com

Другий етап, 10 жовтня: у медіатеці «Мультиплекс» (вул. Симоненка, 10, м. Львів) відбудеться дитяча виставка, а у Центрі просвіти с. Сокільники – нагородження та виступи переможців, вручення подарунків (смаколиків, канцелярії, книжок). Роботи фіналістів опублікують у виданні «Вечірня Казка» та транслюватимуть на Львівському радіо.

«Кожна дитина особлива, варта уваги любові і захисту, тому у час пандемії, коли більшість культурних проектів скасовано, коли діти ще більше відрізані від можливостей показати і заявити про себе, а особливо люди з інвалідністю, ми вважаємо, що треба провести міський конкурс-фестиваль “Дивосвіт”. Ми хочемо зробити добру справу для талановитих дітей, які потребують особливого захисту», – зазначають організатори проєкту.

На конкурс можна подавати номери: читання віршів, малюнки, вокальні номери (соло, дуету, хору тощо), виконання музичних творів та ін.

Контактна особа – Маргарита Пугаченко (тел. 0684797853).

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ