У Львівській облраді намагались протягнути питання “дачі Медведчука”

16 листопада 2017 року на засіданні екологічної комісії Львівської обласної ради було повторно розглянуте питання винесення на розгляд сесії облради питання надання в користування мисливських угідь ТзОВ МГ “Надбужжя”.
Як повідомив голова комісії Юрій Гудима, до обласної ради щодо підтримки “Надбужжя” звернулися три церковні громади Золочівського району: с. Кругів, с. Колтів, с. Верхобуж.
Натомість депутат обласної ради Андрій Чад оприлюднив звернення більше 450 мешканців Золочівського р-ну, які виступили проти надання мисливських угідь в користування “Надбужжя”.
Зокрема, у зверненні зазначено, що це господарство створювалося під тиском податкової, якою у 2000-их роках керував С. Медведчук. Відпочивати туди приїжджали колишні регіонали, для прикладу Нестор Шуфрич, Михайло Добкін. Окрім того, як йдеться у зверненні, власником господарства є Любов Гончарова, яка підтвердила інформацію, що її син є помічником колишнього регіонала Михайла Добкіна. Мешканці району вважають, що користуватися угіддями повинні інші мисливські організації.
За результатами голосування комісія не прийняла рішення виносити на розгляд облради питання “Надбужжя”. Проголосували “за” – голова комісії Юрій Гудима (“Батьківщина”), член комісії Анатолій Дейнека (“БПП”), член комісії Всеволод Білас (“БПП”). Проти проголосували депутати Андрій Чад (“Свобода”), Андрій Прокопів (позафракційний).
Слід нагадати, що питання надання в користування 16 тисяч га на 15 років “Надбужжя” 29 березня 2016 року не було підтримане депутатами облради. Тоді голоси за “дачу Медведчука” дали фракції “БПП” (15 голосів), “Батьківщина” (6 голосів), “Громадянська позиція” (3 голоси), “Укроп” (6 голосів), “Народний контроль” (1 голос), голова облради Олександр Ганущин.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ