У Львівській облраді таємно ділять бюджетні мільйони, – депутат

У Львівській обласній раді Олег Панькевич заявив, що в облраді відбувається безпрецедентне порушення законодавства при розподілі бюджетних коштів.
Читайте більше тут: Новини Львівщини
«Фракція ВО «Свобода» зобов’язана реагувати на безпрецедентні випадки порушення законодавства при розподілі бюджетних коштів у Львівській області. Ми неодноразово говорили про непрозорий розподіл обласного бюджету. Сьогодні – черговий ганебний приклад. Виявляється, тільки в четвер адміністрація подала проект рішення, у п’ятницю засідала бюджетна комісія, яка не підтримала цього рішення. І тільки сьогодні зранку комісія зібралася й проголосувала. За що проголосувала? Виявляється, що є величезні проблеми із фондом заробітної плати, немає коштів на зарплати бюджетним працівникам. А тим часом в облраді зараз розподіляють мільйони гривень на інші видатки. Які видатки – це окрема тема, бо насправді депутатам про це ще нічого не відомо», – зазначив Олег Панькевич.
Він наголосив, що фракція обов’язково реагуватиме на це безпрецедентне порушення законів.
За деякими підрахунками, впродовж 2,5 року каденції обласної ради депутатська більшість 124 рази внесла зміни до показників обласного бюджету та обласних програм. Це свідчить не лише про некомпетентність чиновників, але й про те, що в облраді діють методи ручного управління бюджетними коштами в інтересах обмеженого кола осіб.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...