У Львові націоналісти пройшли урочистою ходою на честь Романа Шухевича

Близько 1,5 тисячі націоналістів пройшли вчора, 4 березня 2018 року, урочистою ходою Львовом. Марш приурочили 68-ій річниці з дня героїчної загибелі головного командира УПА в нерівному бою проти окупантів.
Марш зібрав у Львові представників «Національного корпусу», «Правого сектора», «Свободи», «Національної дружини» не лише із міста Лева, а й з Івано-Франківська, Луцька, Чернівців та Тернополя.
Командир Національної дружини м. Львова Микола Галась зазначив: цим маршем націоналісти не лише вшановують Героя України Романа Шухевича, а й вирішили показати, що у міськраді Львова вчинили неправильно, не прийнявши ухвалу про червоно-чорний прапор.
Хода стартувала від будівлі Львівської міської ради, біля якої націоналісти розмістили «стовп ганьби», та завершилась біля пам’ятника Степанові Бандері на площі Кропивницького.
Під час маршу націоналісти вигукували гасла: «Слава Україні – Героям слава», «Слава Романові Шухевичу», «Слава Степану Бандері», «Слава Євгенові Коновальцю», «Пам’ятай, чужинець: тут господар – українець!», «Місто Львів не для польських панів».
На завершення маршу його учасники зачитали молитву українського націоналіста.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ