У Львові під час руху загорівся автобус

Подія трапилась 1 жовтня в 21.45. Як повідомили у прес-службі ЛМР, внаслідок загоряння автобуса, що обслуговує маршрут № 5А, ніхто не постраждав. Автобус їхав у парк, тому у салоні був лише водій.
Вогнем знищено частину автобуса, однак, є ймовірність його відновлення до робочого стану. Як повідомив керівник АТП-1 Орест Хамула, автобус їхав у парк, без пасажирів, раптово загорівся. Причини події з’ясовують. Загоряння ліквідовано, машину транспортують на територію АТП-1.

«Автобус, що обслуговує маршрут № 5А, їхав у парк вже без пасажирів. Зі слів водія, в салоні автобуса на вул. Підвальній пішов дим, водій відчув неприємний запах, здійнявся вогонь. Водій вийшов з машини, використав два вогнегасники, щоб локалізувати вогонь. Загоряння ліквідовано силами ДСНС. Зараз машина буде евакуйована на територію підприємства. Автобус пошкоджений частково, ймовірно, його можна буде відновити і використовувати у роботі. Це автобус виробництва ЛАЗ, 2010 року випуску. Що стало причиною загоряння, наразі не відомо, є припущення, що це проводка. Пошкоджено салон машини, частково корпус, але це можна відновити», — прокоментував Орест Хамула, директор АТП-1.

Причини події з’ясовують.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ