У Міноборони оцінили ризик нападу білоруської армії на Україну

Ворог може нагнітати всі ці ознаки, аби інформаційно через це працювати з нами, щоб ми це сприймали серйозно

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що ризик вступу Білорусі у війну проти України існує.

Про це Маляр заявила в інтерв’ю 24 каналу, пише Четверта студія.

За її словами, попри заяву начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова про те, що напад Білорусі зараз малоймовірний, міноборони розглядає всі сценарії.

“Ми розглядаємо всі можливі сценарії, зокрема і загрозу з боку Білорусі. Стосовно своєї інформаційної частини, можу сказати, що зараз ми спостерігаємо в інформаційному полі Білорусі нагнітання негативного ставлення до України. Це може бути маркером того, що вони принаймні перебувають у стані готовності, як одного із сценаріїв. Ми не можемо на 100% щось прогнозувати – це некоректно. Однак те, що там навчання – це зазвичай прикриття для готовності, те що там інформаційно вони проводять певні операції, як це робили в Росії регулярно – такі ознаки є”, – сказала Маляр.

Водночас вона додала, що ворог може нагнітати всі ці ознаки, аби інформаційно через це працювати з нами, щоб ми це сприймали серйозно.

“Тому тут може бути будь-який зі сценаріїв, і його оцінку вже дають фахівці, тобто розвідка, яка робить свої висновки щодо ймовірності. Така інформація надходить із грифом цілком таємно, і ніхто в ефірах її не озвучуватиме, якщо для цього немає військової доцільності. Тобто якщо стосовно військової операції, у нас, навпаки, є задача це сказати – тоді це озвучать. Необхідно ці речі розуміти”, – сказала Маляр.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ