У перший день використання радарів TruCAM поліція виписала 231 штраф

В Україні протягом першого дня повноцінного застосування радарів TruCam працівники патрульної поліції склали 231 адміністративний протокол на водіїв за порушення швидкісного режиму.

«За денну зміну 16 жовтня складено 231 адміністративний матеріал за порушення швидкісного режиму. Як і було визначено раніше, більшість приладів контролю швидкості використовується на трасах. Чому саме на трасах? Тому що там – найбільша швидкість, а тому ДТП рідко закінчуються просто подряпинами, на трасах найчастіше – розбиті машини і постраждалі люди», – написав перший заступник голови Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький на своїй сторінці в соцмережі.

Зазначимо, що з 16 жовтня, патрульні почали притягати до відповідальності водіїв за перевищення встановлених обмежень швидкості руху, використовуючи портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam.

За перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год штраф становитиме 255 гривень, а більш ніж на 50 км/год – 510 гривень. Водіїв заздалегідь попередили про місця розташування камер до початку їх використання.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...