У ВР зареєстрували законопроект про збільшення штрафів для водіїв

У Верховній Раді зареєстрували законопроект Кабінету Міністрів, який передбачає кількаразове збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху.
Відповідний документ за №7286 опублікували на сайті парламенту.
Так, за рух на швидкості, що перевищує максимально допустиму більш ніж на 50 км/год., пропонують штраф не 510 гривень, як раніше, а 3400 гривень.
Якщо водій потрапив у ДТП і залишив місце пригоди, його штраф збільшиться з 255 до 3400 гривень. Альтернативою такому покаранню пропонується позбавлення права водіння на 6 місяців.
За водіння особами, що не мають водійського посвідчення, пропонують збільшити штраф з 510 до 10 200 гривень. Якщо людина протягом року вчинить це порушення ще раз, з неї вже стягнуть 40 800 гривень.
Крім того, за скоєння у стані алкогольного сп’яніння ДТП, яке спричинило смерть особи або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, уряд пропонує карати позбавленням волі на строк від 4 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 8 років.
Якщо така аварія спричинила загибель кількох осіб – позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 10 років.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...