Учасники АТО можуть отримати 300 тисяч грн на «власну справу»

На Львівщині учасники АТО можуть отримати 300 тисяч гривень кредиту на започаткування власної справи. Відсотки відшкодують у Львівській ОДА. На ці потреби в облдержадміністрації виділили 3 млн грн. Щоправда, аби отримати пільговий кредит, учасники АТО насамперед мають взяти участь у 5-тижневому навчанні, яке організовують у ГО «Клуб ділових людей», та заповнити відповідну заявку.
«Після завершення навчання учасники АТО можуть взяти кредит на бізнес у будь-якому банку за його вибором – розповів голова Клубу Микола Савуляк. – Після того в облдержадміністрацію уже можна подавати заявку на відшкодування відсотків. Цей документ ми допоможемо правильно оформити. Після того, як усі паперові формальності буде завершено, розпочнеться процес отримання коштів. Відповідно до кредитного договору з банком, учасники АТО сплачуватимуть щомісяця самостійно тіло кредиту і відсотки. Проте паралельно щомісяця ОДА повертатиме на рахунки підприємців визначену суму на відшкодування відсотків у розмірі облікової ставки НБУ».
Слід зазначити, що майбутній підприємець може просити й більше грошей, але у такому випадку в ЛОДА відшкодують відсотки лише на суму у 300 тисяч грн.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...