Україна бере участь у Міжнародному зеленому тижні-2019

Як інформують у прес-службі Мінагрополітики та продовольства України, 18-27 січня 2019 року український бізнес, вперше за 5 років, буде офіційно представлений на продовольчій виставці-ярмарку “Міжнародний зелений тиждень”.

Україна бере участь у Міжнародному зеленому тижні-2019
Виставка-ярмарок відбувається у м. Берлін, Німеччина. Україна матиме окремий національний павільйон.

На українській експозиції загальною площею 1200 кв. м буде презентована продукція від 50 українських компаній, а саме молочні та м’ясні вироби, органічні та вегетаріанські продукти, риба та морепродукти, алкогольні та безалкогольні напої, кондитерські вироби та мед, молочна продукція та інше.

Завдання експозиції – ознайомити відвідувачів із продукцією національних виробників, просувати бренд made in Ukraine в світі, підтримувати позитивний імідж країни і сприяти залученню іноземного капіталу.

Крім того, в рамках “Зеленого тижня” офіційна делегація від Міністерства аграрної політики та продовольства України візьме участь у низці двосторонніх зустрічей, а також у Глобальному форумі з продовольства і сільського господарства на тему “Цифрове сільське господарство – інтелектуальні рішення для сільського господарства майбутнього”.

Довідка
“Міжнародний зелений тиждень” – одна з найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі, яка була заснована у Берліні в 1926 році.
У заході беруть участь 1,7 тис. учасників із 65 країн світу та понад 400 тис. відвідувачів. У рамках виставки проводиться близько 300 симпозіумів, семінарів, форумів, засідань комітетів і т.д.
Ключовими заходами для офіційних делегацій від урядів держав-учасниць є Глобальний форум з продовольства і сільського господарства, а також Конференція міністрів сільського господарства, у яких беруть участь представники понад 80 міжнародних міністерств.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...