Українці можуть отримати витяг про несудимість у застосунку «Дія»

Українці можуть отримати витяг про несудимість у кілька кліків у «Дії». Нова послуга доступна в застосунку «Дія» для всіх користувачів, які досягли 14 років.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Команда Мінцифри продовжує цифровізувати найпопулярніші держпослуги. Витяг про несудимість — один із найзатребуваніших документів у країні. Щорічно його отримують близько 1 млн українців. Тепер документ можна одержати в Дії. Ми автоматизували процес підготовки витягу та зробили його максимально зрозумілим і швидким, щоб українці могли користуватися зручною онлайн-послугою», — зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Витяг про несудимість потрібен у багатьох життєвих ситуаціях. Зокрема, щоб влаштуватися на роботу, усиновити дитину, взяти участь у тендері чи стати на облік у військкоматі.

Тепер витяг можна отримати швидко та зручно в застосунку «Дія» Якщо інформація про вас є в центральній базі даних та не потребує додаткової перевірки, дані підтягнуться з реєстрів і витяг сформується автоматично.

Щоб отримати витяг про несудимість у «Дії», потрібно:

у застосунку перейти в розділ Послуги;
вибрати Довідки та витяги — Витяг про відсутність судимості;
вибрати тип та мету запиту;
заповнити дані про себе;
надіслати запит.
«Опісля вам надійде пуш-повідомлення з пропозицією протягом 24 годин оцінити сервіс. Поставте смайлик у рейтингу від 1 до 5 і за бажанням додайте коментар, що сподобалося, а що — ні. Ваш фідбек допоможе нам стати кращими», – розповіли у Мінцифри.

Сервіс реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ за підтримки Європейського Союзу в межах проекту EU4DigitalUA та ДП «Інфотех».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ