Укрзалізниця просить пасажирів не псувати обладнання потягів

Укрзалізниця закликає пасажирів акуратніше поводитися з обладнанням інтер’єру вагонів, адже від цього залежить рівень комфорту подорожі. За шість місяців 2018 року у швидкісних поїздах товариства пошкоджено майже 600 кнопок на пасажирських кріслах, понад 80 підстаканників і близько 240 відкидних столиків. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.
Читайте більше тут: Новини Львівщини
За 6 місяців цього року в електропоїздах Hyundai Rotem було пошкоджено 578 кнопок регулювання кута нахилу пасажирських крісел та 82 підстаканники на суму понад 160 тис. грн. За цей же період в електропоїздах ЕКр1 та пасажирських вагонах локомотивної тяги вітчизняного виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» пошкоджено 238 фіксаторів відкидних столиків пасажирських крісел.
Крім того, за січень-червень зафіксовано 124 випадки засмічення туалетів через викидання пасажирами сторонніх предметів, внаслідок чого вони відключались.
Також було зафіксовано понад 200 випадків засмічення сторонніми предметами зливів рукомийників, що призводило до неможливості їх використання та, як наслідок, до зачинення туалетів.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ