Уряд продовжив ще на місяць надзвичайний стан в енергетиці

Кабінет Міністрів України продовжив на місяць дію надзвичайних заходів на ринку електроенергії, які були введенні в рамках режиму економії ресурсів через економічну та енергетичну блокаду, запроваджену в січні поточного року.
Рішення було ухвалено сьогодні.
У ході обговорення рішення міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик відзначив, що режим надзвичайних заходів триває третій місяць, але це дозволило накопичити необхідний запас вугілля на складах та наростити долю атомної енергії в загальному енергобалансі країни. За його інформацією, обсяг вугілля на складах становить 2,2 млн тонн і дорівнює запасам на початок осінньо-зимового періоду. А частка атомної енергетики в енергобалансі становить 62%, тоді як у травні минулого року цей показник становив 47%. Всі ці заходи, підкреслив міністр, дозволили зекономити 1,7 млн тонн вугілля.
Надзвичайний стан на ринку електроенергії діє з лютого, його ввели у відповідь на повне припинення поставок антрацитового вугілля з території Донецької і Луганської областей, неконтрольованої українською владою. У березні Кабмін продовжив надзвичайний стан місяць.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ