Уряд установив норми продажу цигарок та алкоголю в Duty Free

У п’ятницю, 19 січня, Кабінет Міністрів прийняв рішення для ліквідації схеми ухилення від сплати податків під час реалізації тютюнових виробів та алкогольних напоїв у магазинах безмитної торгівлі (Duty Free).

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Урядовим рішенням передбачено запровадження на час дії воєнного стану ефективного контролю за дотриманням обмежень з реалізації магазинами Duty Free тютюнових виробів і алкогольних напоїв одній особі протягом однієї доби (орієнтовно 2 пачки іноземних цигарок та 2 літри алкоголю).

З цією метою прийнятою постановою запроваджено Порядок обміну інформацією між Держприкордонслужбою, ДПС, Держмитслужбою та магазинами Duty Free для ідентифікації покупців алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Проект постанови Мінфін розробив на виконання змін до законодавства України, що набрали чинності 01 жовтня минулого року, якими, зокрема, передбачено заборону на час дії воєнного стану продажу в магазинах безмитної торгівлі тютюнових виробів і алкогольних напоїв вітчизняного виробництва, а також обмеження щодо продажу таких товарів іноземного виробництва.

Нагадаємо, що зазначені зміни до Закону були ініційовані народними депутатами з метою протидії нелегальному обігу підакцизних товарів на внутрішньому ринку, значну частку яких складали товари, призначені для продажу в магазинах Duty Free або для експорту, тим самим уникаючи оподаткування.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ