Усіх запрошують на освітній проект «Дні фінансової обізнаності»

Із 1 по 3 листопада 2017 року Львів стане центром фінансової освіти для всіх – у місті відбудуться «Дні фінансової обізнаності». Проект організовано Національним банком України, компанією Visa та проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» з метою підвищення фінансової обізнаності в Україні.
Упродовж трьох днів тут відбуватимуться цікаві освітні заходи як для спеціалістів так і для широкого кола громадськості – школярів, студентів, пенсіонерів.
Усі заходи проекту відбуватимуться у Будинку вчених за адресою: вулиця Листопадового Чину, 6.
Щодня з 9.00 до 18.00 години для всіх охочих працюватимуть експозиція Музею грошей та інтерактивні зони безготівкових фінансових технологій Visa.
Окрім того, під час «Днів фінансової обізнаності» відбудуться спеціалізовані заходи: круглі столи, тренінги для викладачів економічних спеціальностей ВНЗ, у тому числі лекції від представників Національного банку України, VISA, проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо монетарної політики, валютного регулювання, гарантування вкладів та інших актуальних тем.
Вхід вільний.
Дізнатися більше можна за посиланням: www.bank.gov.ua

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ