«Уже в роботі»: в Міноборони розповіли, коли буде готовий законопроект про демобілізацію

Законопроект про демобілізацію військових буде готовий швидше, ніж за 8 місяців.

Про це повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону, пише УНІАН.

За його словами, над ним працюватимуть спільно фахівці кількох відомств.

«Готуватися цей законопроєкт буде спільно з Міністерством оборони, а також представниками Генштабу. Він уже в роботі, і протягом найближчих місяців з’явиться версія, яка потім потрапить до парламенту. Ясна річ, що є вже певні напрацювання, оскільки у законі про мобілізацію, у тій версії, яка пройшла перше читання, там були деякі норми», – сказав Лазуткін.

Він також додав, що демобілізація є важливою та чутливою темою. Воїнам, які знаходяться на лінії бойового зіткнення, треба давати перепочинок. Водночас важливо замінити їх підготовленими бійцями.

Лазуткін нагадав, що були оголошені терміни про готовність законопроєкту за 8 місяців, але, після певних дискусій це прибрали. За словами речника,»це відбудеться, напевне, швидше».

Нагадаємо, Рада ухвалила в цілому проєкт закону про мобілізацію, але з документа прибрали всі положення, які стосувалися демобілізації. Рішення підтримали 283 народні депутати.

Спікер Міноборони Дмитро Лазуткін прокоментував виключення такої важливої для військових норми. За його словами, демобілізація – це мирний процес, а війна триває, і можливість подальшої ескалації також виключати не можна. Водночас він зазначив, що триває робота над окремим законопроектом, який встановить терміни для демобілізації військових та умови цього процесу.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ