Іспити з водіння за новими екзаменаційними питаннями з ПДР

З 1 липня в Україні вводяться нові екзаменаційні тести з правил дорожнього руху.
Тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, що обираються системою випадково. Тест обов’язково містить питання за 4 тематичними категоріями: 10 питань із правил дорожнього руху, 4 питання з будови та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.
Питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення. Водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів або вантажівок. Тести орієнтовані на те, щоб людина вивчила правила дорожнього руху і могла з легкістю відповісти на них.
Над розробкою нових питань працювала експертна група, до складу якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного спрямування та співробітники Головного сервісного центру МВС. Загалом було сформовано та опрацьовано більше 2000 питань, що з часом будуть оновлюватися.
У відомстві також розповіли, що до кінця 2017 року планується впровадити посилений контроль над процесом складання іспитів – фото- і відеофіксацію.
Громадяни зможуть відкрито переглядати тести та перевіряти свої знання на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі.
Повідомляється також, що вартість складання теоретичного та практичного іспитів становить 26 гривень, а бланк посвідчення водія — 201 грн.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ