В Україні заборонили бухгалтерську програму “1С”

Обмежувальні заходи поширюються на російську компанію “1С” та її дочірні підприємства в Україні.
Економічні санкції також торкнуться інших постачальників ERP-систем: ЗАТ “Галактика Центр”, ТОВ “Корпорація “Парус”. До списку потрапили компанії-розробники програмного забезпечення “ABBYY”, ТОВ “Абі Україна ЛТД”.
Санкції передбачають блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань.
Рішення передбачає обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.
Компаніям забороняється здійснювати державні закупівлі товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави.
Фірма “1С” спеціалізується на розробці, дистрибуції та підтримці комп’ютерних програм ділового та домашнього призначення.
З розробок “1С” найбільш відомі програми системи “1С: Підприємство”, а також продукти для домашніх комп’ютерів і освітньої сфери.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...