В Україні зміниться вартість холодної води

У новому 2018 році у низці українських міст зростуть тарифи на водопостачання та водовідведення.
Відповідні рішення щодо водоканалів ухвалила Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомляє УНІАН.
Новий тариф для «Харківводоканалу» на водопостачання становитиме 8,38 гривень за кубометр (зростання на 16,71%), а на водовідведення – 4,36 гривень за кубометр (зростання на 9,55%); «Дніпроводоканал» – тариф на водопостачання буде на рівні 6,47 гривень за кубометр (зростання на 4,69%) та водовідведення – 4,25 гривень за кубометр (зростання на 0,47%); «Львівводоканал» – тариф на водопостачання підніметься до 7,09 гривень за кубометр (зростання на 10,61%) та водовідведення – 3,62 гривень за кубометр (зростання на 5,85%).
У НКРЕКП такий крок пояснюють зміною витрат на оплату праці, вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів, курсу валют для ліцензіатів, які мають позики міжнародних фінансових організацій, та іншими факторами.
Зауважимо, що відповідно до рішення, тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення в 2018 році буде змінено загалом для 60 ліцензіатів комісії.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...