В Україні дозволили проектувати дитсадки в житлових будинках

В Україні з 1 жовтня дозволено проектувати вбудовані в житлові будинки дитсадочки, оскільки набули чинності оновлені державні будівельні норми.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

«З 1 жовтня в дію вступили нові державні будівельні норми (ДБН) щодо проектування дошкільних закладів, якими дозволяється розміщувати невеликі дитсадки, вбудовані або вбудовано-прибудовані до перших поверхів житлових будинків», – написав він.

За його словами, відповідно до норм, на 1000 жителів у дитсадках має бути забезпечено 38 місць у дитсадках (і ще 135 місць – у школах), але фактично цього не дотримуються, а черги в дитсадки розписано на кілька років уперед.

Лев Парцхаладзе уточнив, що на 1-2 поверхах житлових будинків можна буде розміщувати приміщення короткострокового перебування дошкільнят (до 4 годин); вбудовані ДНЗ до 80 місць (2-4 групи – ясла, ясла-садки, дитсадки); вбудовано-прибудовані ДНЗ до 120 місць (до 6 груп); прибудовані до глухих торців будинків ДНЗ до 160 місць (до 8 груп).

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...