В Україні можна буде будувати паркінги на дахах будівель

З 1 липня в Україні почнуть діяти нові Державно-будівельні норми, які дозволять облаштовувати парковки на покрівлях торговельних центрів та інших громадських будівель. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Такі стоянки буде дозволено розміщувати на експлуатованих покрівлях громадських будівель і споруд. Наприклад, торговельних і торговельно-розважальних центрів, адміністративних та інших споруд. Виняток становлять будівлі дитсадків, шкіл та корпусів лікарень з палатами», – розповів Парцхаладзе.

Він додав, що оновлені ДБН набудуть чинності з 1 липня 2019 року. За словами урядовця, для будівництва парковки на даху будинку треба буде дотримуватись низки технічних вимог. Зокрема, на всіх автостоянках, розміщених на покрівлях, не можна буде встановлювати будь-які тимчасові укриття для автомобілів. Також при будівництві таких парковок треба буде обов’язково розміщувати евакуаційні виходи та дотримуватися вимог ДБН «Планування і забудова територій».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ