В Україні проведуть онлайн-фестиваль приготування борщу

Міністерство культури та інформаційної політики у п’ятницю, 5 березня, проведе онлайн-презентацію приготування українського борщу. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Фейсбуці.

«Борщ – українська страва. Це знаємо ми, та розуміє дедалі більше іноземців. Доказ цьому – рейтинги авторитетних міжнародних медіа. Робота над популяризацією асоціативного словосполучення – «борщ-Україна» триває. А для адептів сумнівних теорій в інформаційному полі готуємо залізний аргумент – подання українського борщу до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тому 5 березня Міністерство культури та інформаційної політики разом із громадською організацією «Інститут культури України» за шефства Євгенія Клопотенка проведе онлайн-презетацію «Культура приготування українського борщу», – повідомив міністр.

Зазаначається, що під час події буде зафіксований рекорд наймасовішого приготування нашої національної страви. За словами Ткаченка, 25 учасників з усіх регіонів України зберуться разом, аби приготувати борщ за неповторним автентичним рецептом кожного. Процес приготування відбуватиметься одночасно за окремими робочими місцями із дотриманням карантинних норм.

Початок онлайн-фестивалю борщу о 16:00.

Доєднатися до фестивалю можна буде за посиланням.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ