В Україні створять робочу групу, яка займатиметься облаштуванням укриттів у навчальних закладах

15 вересня, відбулась нарада щодо забезпечення закладів середньої освіти захисними спорудами цивільного захисту під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

У нараді взяли участь Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства фінансів та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

«Необхідно невідкладно будувати або облаштовувати укриття за новими стандартами в тих школах, де їх ще немає. Всі школи повинні бути обладнані надійними укриттями. Там, де укриття розміщені всередині шкіл, і за даними ДСНС, потребують укріплення – укріпити. Де неможливо укріпити – збудувати поряд нові», – наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що необхідно розробити загальну концепцію безпеки в освітніх закладах із чіткими вимогами щодо сховищ, аби там можна було забезпечити повноцінне навчання.

«Потрібно створити робочу групу, результатом діяльності якої стануть чіткі параметри, необхідні зміни в проєктну документацію, виділення коштів і реалізація проєкту», – відзначив очільник Уряду.

Як повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, на сьогодні 68% закладів середньої освіти забезпечені укриттями. Станом на 5 липня цей показник складав 11%. Також Сергій Шкарлет зазначив, що на наступний рік у бюджеті запланована субвенція в розмірі 1,5 млрд грн на облаштування спеціальних споруд або укриттів у закладах загальної середньої освіти.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ