В Україні встановили нові вимоги для поштових відділень

Оператори поштового зв’язку в Україні, які подали документи на отримання ліцензії Національного банку України на здійснення валютних операцій або вже отримали її, повинні підвищити рівень захисту приміщень до 1 квітня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідні норми містяться в постанові правління НБУ від 2 квітня 2019 №57 “Про внесення змін до Правил з організації захисту приміщень небанківських фінансових установ в Україні”, який набирає чинності з 6 квітня 2019 року.

“Національний банк встановив мінімальні вимоги, пов’язані з організацією небанківськими установами та операторами поштового зв’язку захисту своїх приміщень, безпеки персоналу і збереження цінностей і майна. Це дозволить оптимізувати і узагальнити вимоги до безпеки всіх приміщень небанківських установ”, – йдеться в повідомленні регулятора.

НБУ також додав, що небанківські установи в селах і селищах можуть самостійно визначати, чи потрібно встановлювати відеоспостереження і облаштовувати робочі місця касирів у приміщеннях.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ