В Україні заборонять встановлювати газові котли в нових багатоповерхівках

Нові державно-будівельні норми (ДБН) забороняють розміщення в багатоквартирних житлових будинках побутових газових теплогенераторів з закритими та відкритими камерами згоряння. Про це на своїй сторінці у FB повідомив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

Він пояснив, що з набуттям чинності нових ДБН допускається встановлення в індивідуальних житлових будинках та багатоквартирних житлових будинках до 3 поверхів, теплогенераторів з потужністю до 30 кВт для забезпечення потреб опалення та гарячого водопостачання.

Обов’язкові умови для встановлення – приміщення кухні заввишки не менше ніж 2,2 м з наявністю природного освітлення (незалежно від наявності плити); внутрішній об’єм кухні при застосуванні теплогенераторів з відкритою камерою згорання повинен бути на 6 м³ більше, передбаченого пунктом 9.27 ДБН; площа припливного пристрою повинна становити не менше ніж 0,025 м²; в приміщеннях кухонь, інтегрованих у структуру житлової кімнати допускається встановлення тільки теплогенераторів з закритою камерою згоряння.

Теплова потужність конвекторів, які встановлюють у житлових приміщеннях, не повинна перевищувати 7,5 кВт. При цьому вказані приміщення необхідно обладнувати контролем довибухових концентрацій газу на рівні 20% нижньої концентраційної межі поширення полум’я.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...