В Україні змінили правила видачі водійських прав

На посвідченні водія тепер вказуватимуть групу крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям, пояснюють у Кабміні, оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство.

Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Нові бланки, які погодили на засіданні уряду сьогодні, 16 вересня, адаптовані до міжнародних вимог. Про це пише Zaxid.net.

«Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок також на пластиковій картці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу», – сказав під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою особи.

На новому свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу буде позначка про відповідність авто екологічним нормам «Євро-2» – «Євро-6» або іншому рівню.

Як уточнили в МВС, національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу будуть чинними впродовж терміну, на який їх видали.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...