В «Укрзалізниці» хочуть ввести єдиний квиток на поїзди та автобуси

ПАТ «Укрзалізниця» планує ввести єдиний квиток на поїзди та автотранспорт. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час засідання Кабінету Міністрів України.
«Планується, що єдиний квиток діятиме на поїзди та автобуси – це буде особливо зручно для подорожуючих до курортних містечок нашої країни. Наприклад, пасажиру достатньо купити один квиток, щоб подорожувати з Києва до Івана-Франківська поїздом, а звідти автобусом до гірськолижного курорту в Буковелі», – пояснив після засідання Уряду Євген Кравцов.
Також керівник Укрзалізниці повідомив, що в наступному році клієнтам буде запропоновано велику кількість електронних сервісів. Зокрема, компанія реалізує можливість онлайн-продажу квитків на всі поїзди, що курсують до країн Європейського Союзу та на регіональні поїзди. Також буде реалізовано онлайн-бронювання додаткових послуг, котрі сьогодні надає Укрзалізниця.
«Збільшення переліку онлайн-сервісів сприятиме уникненню корупції в пасажирському секторі, оскільки це унеможливить перепродаж квитків», – резюмував Євген Кравцов.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...