Вчителів запрошують до участі у безкоштовному конкурсі «Змінитися за 7 днів»

Українсько-фінська програма розвитку середньої освіти шукає першу школу для участі в проекті «Змінитися за 7 днів», гасло якого – «Ловіть нові іскри для вашого викладання!». Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.
Фінські спеціалісти з компанії Lumo Education проживуть із обраною школою тиждень – допоможуть зробити аудит сильних і слабких сторін, проведуть низку відкритих уроків і тренінгів (як для педагогічного колективу, так і для адміністрації й допоміжного персоналу) та стимулюватимуть розробку власної програми вдосконалення закладу.
Враховувати будуть специфіку і школи, і населеного пункту, де вона розташована. Тобто не даватимуть загальні рекомендації «про все для всіх», а працюватимуть із конкретною ситуацією.
Заклад обиратиметься за конкурсом, який проводить ГО EdCamp Ukraine.
Щоб податися на конкурс, хтось з учителів після обговорення зі шкільною адміністрацією має заповнити реєстраційну анкету (https://docs.google.com/forms/d/1AQW3h7wg-C2Agl3TWbWs_Wdvq4UR6512QGKHvi3NgO0/viewform?edit_requested=true)
та розповісти, що саме і чому хоче змінити в своєму закладі. Часу на це небагато: до 2 лютого.
Результати конкурсу оголосять 11 лютого, а вже 18-го група провідних фінських педагогів приїде працювати з обраною школою.
Участь у проекті для школи та вчительства є безкоштовною. Власні ресурси у цю ініціативу інвестують команди EdCamp Ukraine та Lumo Education.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ