Верховна рада України призначила місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року

Призначити чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад (крім визначених пунктами 2 і 3 цієї Постанови) та Київського міського голови на неділю 25 жовтня 2020 року, – зазначено в “Постанові про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році”.
За постанову 3809 проголосувало 326 народних депутатів України. Проти голосували представники “Опозиційної платформи – За життя”, які вимагали проведення виборів на окупованих територіях до обласних рад Донецької та Луганської областей.

Зазначається, що вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областях не призначаються і не проводяться.

У зв’язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей, вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначаються і не проводяться.

Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які не були призначені відповідно до пунктів прийнятої Постанови будуть призначені в установленому окремим законом порядку та строки, за умови припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України, що створить можливості для дотримання стандартів проведення виборів Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку необхідно призначити перші місцеві вибори у новоутворених сільських, селищних, міських територіальних громадах та районах, в яких відповідно до Виборчого кодексу України призначено перші місцеві вибори одночасно з черговими місцевими виборами, призначеними відповідно до пункту 1 цієї Постанови – на неділю 25 жовтня 2020 року.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...