Військових Львівщини запрошують до відбору до збірної України «Ігри нескорених-2020»

Військовослужбовців Львівщини запрошують взяти участь у відборі до української збірної, яка представить Україну на «Іграх Нескорених 2020» в Гаазі. До національної команди цього річ потрапить на 5 осіб більше, ніж торік. Про це повімляє управління фізичної кільтури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Зазначається, що цьогоріч до збірної потрапить на 5 осіб більше, ніж минулого, адже квота збільшилась з 15 до 20 учасників.

У відборі на «Ігри нескорених» можу взяти участь усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО\ООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Відбиратимуть представників України у 6 адаптивних видах спорту: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфинг та велосипедний спорт (в тому числі велосипедний спорт на візках).

Відбір до збірної України у Львові відбудеться 13 липня 2019 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (вул. Клепарівська, 39-А).

Усі охочі пройти тестування у Львові повинні зареєструватись до 6 липнявключно за лінком: https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman .

Документи, необхідні для участі у відборі на «Ігри Нескорених 2020»:

1) копія посвідчення УБД чи інваліда війни;
2) для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення\травми\захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;
3) копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують ваше поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;
4) довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;
5) паспорт та фотографія 3*4 см.

Наголошується, що наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими, тому до спортивних тестувань запрошуються учасники, які ніколи не займались спортом.

Нагадаємо, «Ігри Нескорених 2020» відбудуться 9-16 травня 2020 року в Гаазі (Нідерланди).

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...