Візу в Єгипет українці зможуть отримати онлайн

Українці в’їжджатимуть до Єгипту на підставі електронної візи «e-Visa». Про це повідомили у департаменті консульської служби МЗС України.
З 3 грудня розпочато роботу системи видачі електронних віз для в’їзду в Єгипет як альтернативи візам, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту.
З метою оформлення візи громадяни України, які планують поїздку до Єгипту з туристичною або діловою метою, а також з метою транзиту територією країни, можуть подати он-лайн заяву на офіційному веб-сайті www.egyptvisa.com протягом 90 днів до запланованої дати в’їзду.
Для оформлення електронної візи заявник повинен мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження під час подання заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і строки запланованої поїздки, зворотні квитки та платіжну банківську картку.
Після заповнення необхідних форм та онлайн сплати консульського збору (25 дол.США) заявник отримує копію електронної візи – «e-Visa» електронною поштою.
Документ необхідно роздрукувати та після прибуття пред’явити представникам прикордонного контролю Єгипту.
Для оформлення електронної візи дітям, які мають окремий паспорт, подаються окремі заяви.
Оформляти e-Visa рекомендується не менше, ніж за 7 днів до запланованої подорожі.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...