Вже вдруге тимчасово заборонили болгарську вакцину БЦЖ

Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками повторно видала тимчасову заборону на серію (№297) болгарської вакцини проти туберкульозу «Вакцина БЦЖ, ліофілізована» виробництва BB-NCIPD Ltd, передає «Інтерфакс-Україна».
Відповідне розпорядження ухвалено на підставі повідомлення МОЗ про непередбачувану побічну реакцію під час застосування цієї серії препарату.
У березні Держлікслужба вже видавала тимчасову заборону на цю серію вакцини після смерті дитини в Сумській області. Однак після висновку регіональної групи оперативного реагування заборону було скасовано.
У МОЗ уточнили, що в тій самій установі в Сумській області, де померла дитина, того самого дня з одного і того самого флакона вакцинували ще 10 дітей – у всіх у період після введення вакцини скарги відсутні.
Нагадаємо, болгарську вакцину серії 297 відправив в Україну Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у вересні 2017 року. Станом на початок лютого було використано 59,1 тис. доз, у Сумській області – 6,8 тис. доз. Термін її придатності спливає наприкінці лютого 2020 року.
Більше новин на: https://yavoriv-info.com.ua

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ