Як правильно вибрати молочні продукти

Для того, аби вибрати якісний молочний продукт, кожен споживач повинен звертати увагу на умови зберігання продукту, на дату його виготовлення та його ціну, адже аномально низька ціна може вказувати на низьку якість.
Про це сказала керівник відділу тестувань Центру експертиз «ТЕСТ» Ніна Кільдій, повідомляє Укрїнформ.
Читайте більше тут: Новини Львівщини
«Хотілось би дати кілька порад споживачам – по-перше, звертайте увагу на те, в яких умовах зберігається продукція, і не купуйте її з рук в тих точках, де немає холодильників. Уся молочна продукція має реалізовуватись з холодильника, а все вершкове масло має реалізуватись з морозильної камери. Тобто, коли ви купуєте молочний продукт, він має бути обов’язково холодним. Звертайте також увагу на дату виготовлення продукції. Певною підказкою може бути й ціна, адже якщо ви бачите аномально підозрілу низьку ціну, яка, на перший погляд, здається вам привабливою, то тут слід замислитись», – сказала Кільдій.
Вона зазначила, що споживачам найкраще звертати увагу на запаковану продукцію, оскільки там є певна інформація від виробника.
«Продукція більш потужних та загальнонаціональних виробників виграє в якості. Тому що маловідомі виробники, ті які продаються в дуже маленьких магазинах чи навіть кіосках, на жаль, можуть похвалитись невисокою якістю. І це певною мірою може вберегти вас від розчарувань від протермінованої продукції», – додала Кільдій.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ