Як власникам ID-карток без проблем проголосувати на виборах

Українці, які поміняли паспорт-книжечку на пластикову ID-картку без проблем зможуть проголосувати на президентських виборах, але разом з собою вони повинні мати весь пакет документів, який видається разом з ID-карткою, повідомила голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук.

Вона зазначила, що пластикова карта – такий самий документ, як і паспорт-книжечкака, однак деякі питання виникали під час виборів у територіальні громади. Тому голова ЦВК наголосила, що на виборчу дільницю власнику пластикової карти краще брати з собою весь пакет документів, який додається до карти і попередньо перевірити себе в реєстрі виборців.

За словами Сліпачук, ЦВК незабаром отримає інформацію про те, які проблеми виникали, обробить її і вживе заходів, щоб вони не повторювалися. «Перед президентськими виборами ми дамо додаткові роз’яснення», – розповіла голова ЦВК в коментарі агенції «ЛІГАБізнесІнформ».

У жовтні Кабінет міністрів вніс зміни в порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки. Тепер таку картку зможуть оформити усі охочі, тоді як до цього її видавали лише дітям та тим, хто загубив свій паспорт у вигляді книжечки.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ