Як захиститися від «кишенькових» злодіїв

Навесні зростає активність «кишенькових» злодіїв, які «працюють» у громадському транспорті, на зупинках, у супермаркетах, на вулицях міст, викрадаючи у людей гаманці, сумочки, гроші та банківські картки, мобільні телефони.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, визначити кишенькового злодія серед натовпу неможливо – це може бути і чоловік, і жінка, і підліток, вони можуть працювати в парі чи поодинці. Правоохоронці закликають: будьте пильними, не дозвольте вас ошукати!

Щоб захиститися від «кишенькових» злодіїв, дослухайтеся до порад від поліцейських Львівщини:
– не носіть цінні речі, документи, ключі, мобільні телефони у зовнішніх кишенях одягу, сумок та наплічників – краще використовуйте внутрішні кишені, поясні сумочки;
– стежте за тим, щоб ваша сумка була закрита та завжди тримайте її у полі зору;
– у супермаркеті ніколи не кладіть сумку з грошима або гаманець у візок для покупок;
– не перелічуйте гроші в гаманці на очах у інших;
– будьте пильними, звертайте особливу увагу на людей, які намагаються підійти до вас впритул, встають позаду або збоку.

Якщо ви помітили, що «кишеньковий» злодій» на ваших очах скоює чи вже скоїв крадіжку, повідомте про це поліцію, зателефонувавши на оперативну лінію 102. При цьому необхідно запам’ятати прикмети зловмисника (у що був одягнутий, приблизний зріст, вік, статура), прослідкувати, куди побіг зловмисник.

Якщо жертвою кишенькового злодію стали ви самі, перевірте, що саме викрадено, заблокуйте банківські картки, викличте та дочекайтеся працівників поліції.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ