Які карти поляка у 2018 році вважатимуться недійсними

У квітні 2018 року можливе нагромадження заяв про надання карти поляка і тоді втратять свою дійсність перші карти, видані у 2008 році терміном на 10 років, – повідомили у середу, 20 вересня, у Міністерстві закордонних справ Польщі.
Заступниця директора Департаменту співпраці з Полонією та поляками за кордоном у МЗС Маґдалена Пщулковська звернула увагу, що наступного року мине десять років від ухвалення Закону «Про карту поляка». «У квітні наступного року може відбутися нагромадження, адже будуть не тільки нові заяви про видання карти поляка, але дійсність свою втратять перші карти, видані відразу після вступу у силу закону», – зауважила вона. Чиновниця нагадала, що карту поляка видають терміном на 10 років, а перші документи були надані у травні 2008 року.
Маґдалена Пщулковська проінформувала, що до 15 серпня 2017 року було розглянуто 18 тисяч 647 заяв про надання карти поляка. Своєю чергою, торік це число становило 27 тисяч. Чиновниця зауважила, що невідомо, скільки таких заяв може бути розглянуто протягом усього 2018 року.
Віце-міністр внутрішніх справ і адміністрації Себастіан Хвалек нагадав, що на МВСіА накладено, головним чином, «питання фінансових виплат для власників Карти поляка».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...