Які є пільги для учасників бойових дій, котрі мають авто

Кожен власник машини повинен оформляти “автоцивілку”.

Про це пише Український ветеранський фонд.

Проте від обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України звільняються:
учасники бойових дій
постраждалі учасники Революції гідності
особи з інвалідністю внаслідок війни
особи з інвалідністю I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами
особи, що керують транспортним засобом, належним особі з інвалідністю I групи, у її присутності.

Належні їм транспортні засоби – це автівки, якими пільгові категорії осіб володіють не тільки на праві власності, а й на будь-якій іншій правовій підставі:
договір підряду
оренди тощо

Щоб підтвердити право на пільгу потрібно мати:

посвідчення учасника бойових дій
документи, які підтверджують право володіння чи користування автомобілем
Довіреність на керування автомобілем не підходить для звільнення від оформлення автострахування. Цей документ не підтверджує те, що особа є законним власником наземного транспортного засобу.

Ця пільга – персоналізована. Якщо автомобілем, яке належить особі зі статусом УБД буде керувати особа без такого статусу, то їй потрібно оформити автоцивілку. В іншому випадку, працівники Патрульної поліції матимуть право виписати штраф, а оплата збитків, постраждалих буде відбуватися коштом такого водія.

Потрібна консультація щодо користування пільгами для учасників бойових дій? Звертайтесь до юристів Українського ветеранського фонду. Залишайте заявку за посиланням, це безкоштовно: https://cutt.ly/s9Asnpo

Подавати запити на допомогу можна щодня та цілодобово. Консультації надаються щодня, безоплатно, у робочі дні з 9:00 до 18:00.

Проєкт реалізується спільно з Незалежна антикорупційна комісія – НАКО – NAKO – організації, яка працює задля зниження рівня корупції у сферах, важливих для національної безпеки України та за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ