Знято мотиваційне відео до 85-роковин Голодомору

Львівське творче об’єднання Young&Hungry Production зняло соціальний відеоролик до акції “Свічка пам’яті”. Це перше відео із серії соціальної реклами під назвою “Де б ти не був – вшануй!”, розроблене в межах кампанії до 85-роковин Голодомору.

Головний посил відеоролика — вшановувати пам’ять убитих Голодомором 1932–1933 років де б ти не був: у російській в’язниці, шкільному класі, в палаті військового шпиталю, на футбольному полі, у майстерні взуття чи за кермом авто – 24 листопада о 16:00 – вшануй, повідомляє “Новинарня”.

За словами автора ідеї і сценариста відеороботи Омеляна Ощудляка, важливо підтримувати традицію пам’яті, і тому основне завдання цього ролика – показати модель поведінки, як кожен може долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович нагадав, що 24 листопада о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам’яті у себе на вікнах чи біля меморіалів жертв Голодомору.

Український інститут національної пам’яті закликає медіа розмістити символ пам’яті – свічку або знак Голодомору – в ефірах, на сайтах та на шпальтах видань.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ