![Зростає поширеність захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/398044742_674003618170993_2906349279445614656_n.jpg)
З початком жовтня збільшилась захворюваність на грип та ГРВІ. Захворюваність на гострі респіраторні захворювання в населених пунктах Яворівської громади складає майже 40% захворювань у районі. Близько половини – діти шкільного віку.
За прогнозом МОЗ пік захворюваності очікується у листопаді-грудні та лютому-березні.
Яворівський райвідділ ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” рекомендує дотримуватись загальних правил, аби вберегти себе і близьких від захворювань:
– часто мити руки;
– одягатися відповідно до погоди;
– повноцінно харчуватися і уникати перевтоми;
– уникати скупчень людей;
– регулярно провітрювати приміщення.
Бережіть себе та рідних, тримайте ноги в теплі і вірте в ЗСУ!
Більше новин на: Яворів Інфо