❗️ Держпродспоживслужба на Яворівщині проведе заходи із дезінфекції
![❗️ Держпродспоживслужба на Яворівщині проведе заходи із дезінфекції](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/90017804_3513364432067817_4735138522569113600_o.jpg)
Завтра, у п’ятницю, 20 березня 2020 року, з метою протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Держпродспоживслужба в Яворівському районі проведе заходи із дезінфекції населених пунктів району, в першу чергу автобусних зупинок та центральних вулиць м.Яворова, м.Новояворівськ, селищ та інших населених пунктів.
Більше новин на: Яворів Інфо