387-ИЙ ДЕНЬ ВІЙНИ. ЯВОРІВЩИНА

Ярослав Коминський – голова Яворівської районноої державної адміністрації:

????????387-й день війни. Коротко про головне у Яворівському районі за минулу добу:
Один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу. Була небезпека ракетного удару з МіГ-31 з території білорусі. Загроза не справдилася.
У районі все спокійно. Відповідні служби здійснюють постійний контроль.
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 8 555 осіб.
Інформацію про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: https://cutt.ly/6K62Hi1.
Вчора наша команда Яворівської ВА під керівництвом очільника області Максим Козицький отримала відзнаку Міністерства оборони України – медаль “За сприяння Збройним Силам України” за значний особистий внесок у справу розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, плідну співпрацю з Міністерством оборони України, надання всебічної допомоги в розміщенні виробничих потужностей евакуйованих підприємств.
У дитячій бібліотеці міста Яворова відкрили сучасний дитячий інтерактивний простір. Реалізація проекту відбулася завдяки МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна. У бібліотеці встановили інтерактивний дитячий стіл, на якому діти можуть в ігровій формі вивчати математику, англійську мову, вчитися читати, дивитися відеоказки. Також для кімнати закупили проєктор та екран, бізіборд, сухий басейн з кульками, ігровий стіл (для гри у більярд, настільний теніс тощо), настільні ігри для дітей різного віку, іграшки, умеблювання. Окрім того, бібліотека отримала ляльковий театр. Відвідувачі бібліотеки можуть займатися в інтерактивній кімнаті безкоштовно. Це перший такий простір, якій відкрили на Львівщині у межах ініціативи благодійного фонду.
На Яворівщині діти продовжують робити окопні свічки для ЗСУ. Днями молодь з села Рогізно та Черчик власноруч виготовили близько 250 окопних свічок для Захисників та Захисниць 24 ОМБр на передову. Матеріали: банки, картон, парафін приносили місцеві жителі.
Гміною Вишня Мала спільно з фондом Леруа Мерлен для освітніх потреб ліцею № 3 Мостиської громади передала автобус «IRSBUS IVECO». Дякуємо друзям з Польщі за підтримку українського народу та України.
Дякую усім хто наближає нашу перемогу. Віримо в мужність ЗСУ. Віримо в нашу силу. Переможемо.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ