819-ИЙ ДЕНЬ ВІЙНИ. ЯВОРІВЩИНА

Ярослав Коминський – голова Яворівської районної державної адміністрації:

819-й день війни. Про важливе для мешканців Яворівського району за добу.
Івано-Франківська громада провела в останню дорогу Героя Івана Басінського. Вічна пам’ять Герою.
Жителі Шегинівської громади провели в останню дорогу Захисника Назарія Яковишина. Вічна пам’ять Герою.
▪️Була пожежа сміття на відкритій території міста Яворова.
▪️7348 осіб зареєстровано на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб району.
▪️Інформація про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: http://surl.li/gdzmv.
▪️Львівщина лідирує в Україні за кількістю сільського населення. У нас мільйон людей живуть у селі, а це майже 40% від всіх жителів області. Про це зазначив начальник Львівської ОДА Максим Козицький: http://surl.li/tuxpu.
▪️Львівська ОДА шукає начальника управління персоналу, розвитку та промоцій. Деталі вакансії та як подати резюме за покликанням: https://loda.gov.ua/news/104184.
▪️Триває реєстрація у конкурсі «Ukrainian Enterprise Promotion Awards» для малого та середнього підприємництва. Два переможця UEPA будуть відібрані для участі в конкурсі «European Enterprise Promotion Awards». Кінцевий термін подачі заявки на UEPA — 30 червня 2024 року. Більш детальна інформація про UEPA розміщена за посиланням: https://business.diia.gov.ua/eepa-awards-ukraine-2024.
▪️Якою буде профільна середня освіта у районі обговорили у Яворівській ВА під час наради керівників органів управління освітою територіальних громад Яворівського району та керівників закладів загальної середньої освіти, на базі яких планується створення ліцеїв, з питань профілізації середньої освіти у районі. Зазначу, з 2027 року передбачено запровадження трирічної профільної середньої освіти (10-12 класи). У Яворівському районі прогнозовано функціонуватиме 10 академічних профільних ліцеїв: 2 – ІІІ рівня, 3 – ІІ-ІІІ рівнів, 5 – І-ІІІ рівнів: http://surl.li/tuxrl.
Разом переможемо!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ