АРМА запрошує осіб для управління арештованими активами ТЕЦ у Новояворівську

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) запрошує потенційних управителів до співпраці з управління арештованими активами ТЕЦ у місті Новояворівськ як засобів провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

АРМА запрошує потенційних управителів взяти участь у відборі осіб, які можуть надавати послуги управління арештованими активами, а саме, частинами єдиного майнового комплексу, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство «Енергія-Новояворівськ» (код ЄДРПОУ 32789941) та переданий АРМА для здійснення заходів з управління на підставі ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 12.06.2018 у справі № 760/14541/18 (далі – Активи), що дозволяють їх використання як засобів провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у розумінні Закону України «Про ринок електричної енергії».

Усім, хто бажає взяти участь у відборі осіб, які можуть надавати послуги з управління вказаними арештованими активами, до 22 серпня 2019 року включно необхідно надати:

1. Заяву про згоду взяти участь у відборі осіб, які можуть надавати послуги управління арештованими Активами у формі зразка (згідно з додатком 1);

2. програму управління Активами, в якій мають бути обов’язково відображені заходи з управління Активами, джерела отримання та прогнозований розмір доходів від управління Активами, розрахунок витрат управителя у зв’язку із управлінням активами, плати (винагороди) управителя у відсотках від доходів від використання Активів та розмір надходжень від управління Активами до Державного бюджету України (згідно з додатком 2).

важливе значення для відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої програми управління Активами.

3. інформацію та відомості про відповідність кваліфікаційним критеріям, згідно з додатком 3 та у формі зразка (згідно з додатком 4);

4. документи про відповідність кваліфікаційним критеріям (згідно з додатком 5).

Зазначену вище інформацію, документи, матеріали та відомості необхідно надсилати на паперових носіях на адресу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1 та/або їх копії, що виготовлені шляхом сканування, – на електронну адресу: info@arma.gov.ua. Кінцевою датою подання документів є дата надходження відсканованих копій документів на електронну адресу АРМА з використанням електронного цифрового підпису або подання цих документів у паперовій формі до канцелярії АРМА.

Учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо запропонованих Активів, звернувшись до АРМА до завершення терміну подання документів.

Також потенційний управитель Активами має враховувати обмеження встановлені нормами частини першої статті 47 Закону України «Про ринок електричної енергії» згідно з якою оператору системи розподілу забороняється здійснювати діяльність з виробництва та/або передачі, та/або постачання електричної енергії, крім випадків, визначених частиною одинадцятою цієї статті.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ