Будьте обережні! Коротке замикання електрики та електроприладів

На території Яворівського району трапляються непоодинокі випадки пожеж, причиною яких являється коротке замикання електрики і електроприладів, які міцно увійшли в сучасне життя людини і асортимент яких з кожним днем збільшується. ЯВОРІВСЬКИЙ РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ застерігає: будьте обережні і не нехтуйте правилами користування цими «продуктами цивілізації», які нерідко призводить до сумних наслідків. Щоб цього не трапилося з вами, необхідно дотримуватися вимог пожежної безпеки при роботі з електропобутовими приладами. Основною небезпекою, що виникає при неправильному використанні електропобутового приладу або його несправності, є пожежа і ураження струмом.
Найбільш поширеною причиною пожеж, викликаних електропобутовими приладами, є перегрів навколишніх предметів і матеріалів, розташованих поблизу електронагрівальних приладів, тривалий час перебувають у включеному стані, залишених без нагляду або під “наглядом” малолітніх дітей.
Зовнішні ознаки несправності проводки і електричних приладів: специфічний запах підгорає гуми, іскріння у лічильника і щитка, перегрів штепсельних розеток, вимикачів, миготіння електроламп і т. д.
У зв’язку з насиченістю в сучасному житті людини електропобутовими приладами дотримання вимог пожежної безпеки стають обов’язковими.
Будьте обережні!!!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ