![Делегація військових з Данії відвідала Яворівщину](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/15283520265b18cd1af3bfc-890x395.jpg)
Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідала делегація збройних сил Королівства Данія, повідомила прес-служба Львівської обласної ради.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
Очолив групу іноземних військовослужбовців начальник операцій командування Сил оборони Королівства Данія генерал-майор Кеннет Педерсен.
Сторони обговорили перспективні напрямки співробітництва, оглянули об’єкти навчальної матеріально-технічної бази та інфраструктури центру. Окрім того, генерал-майор Кеннет Педерсен та члени очолюваної ним делегації поспілкувались з іноземними, зокрема данськими, інструкторами та військовослужбовцями, які навчають та навчаються в Центрі підготовки підрозділів.
Більше новин на: Яворів Інфо