Делегація Збройних сил США відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки

Учора, 3 травня 2018 року, Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідала численна група генералів, адміралів та старших офіцерів Збройних сил Сполучених Штатів Америки, які проходять навчання за програмою CAPSTONE. Очолив американську військову делегацію адмірал Марк Фергюсон ІІІ. Про це повідомили у прес-службі Національної академії сухопутних військ.
Зустрічав іноземних гостей начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. Під час зустрічі були обговорені актуальні питання підготовки військовослужбовців Збройних Сил України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».
Після брифінгу представники американської делегації також мали можливість ознайомитись із діяльністю Міжнародного центру миротворчості та безпеки, оглянули об’єкти навчальної матеріально-технічної бази й інфраструктури, поспілкувались із військовослужбовцями Збройних Сил України та іноземних військових контингентів.
“Цей візит дуже важливий для Національної академії зокрема та Збройних Сил в цілому, адже випускники даного курсу в найближчому майбутньому матимуть безпосередній вплив на прийняття важливих військово-політичних рішень”, – зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук.
Довідка
Метою щорічної навчальної програми CAPSTONE є ознайомлення новопризначених бригадних генералів та контр-адміралів з принципами та методами взаємодії при реалізації завдань національної військової стратегії. Курс передбачає інтенсивне залучення кожного учасника до навчання, у тому числі за кордоном. Навчальна програма CAPSTONE розглядає основні питання, що стосуються національної безпеки, процесів ухвалення рішень, військової стратегії, спільної доктрини, програми співробітництва з союзними країнами тощо.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...