Дороги, які цьогоріч відремонтують за кошти обласного бюджету

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч відремонтують за кошти обласного бюджету.
Усього на ремонт доріг у 2017 році в обласному бюджеті передбачено 172 млн грн.
86,95 млн грн з цих коштів розподілили на ремонт доріг загального користування, 19,05 млн грн – на ремонт комунальних доріг на умовах співфінансування з населеними пунктами, до яких належать ці дороги.
Так, на ремонти доріг загального користування та комунальних доріг Яворівський район отримав 7,5 млн грн.
Чиновники ЛОДА та депутати облради розподілили ці кошти на ремонт відповідно до тих списків доріг, які подали районні на місцеві органи влади.
Оскільки окремі дороги проходять через кілька районів, кошти на їхній ремонт розподілили між відповідними районами.
Ще 47 млн грн з обласного бюджету витратять на ремонт доріг державного та місцевого значення на умовах співфінансування з держбюджетом. 1,69 млн грн передбачено на виготовлення проектно-кошторисної документації капремонтів доріг та мостів, які профінансує держава.
Решту коштів (15 млн грн) поки лишили в резервному фонді на випадок непередбачуваних ситуацій.
Дороги на Львівщині ремонтуватимуть не лише коштом обласного бюджету. На ремонт доріг залучать кошти з державного бюджету, митних платежів, інвестиційних проектів та кредитні кошти.
На ремонт доріг на Львівщині витратять 270,96 млн грн коштів з держбюджету, 294,5 млн грн – коштів кредитних програм, 247,55 млн грн – коштів інвестиційних проектів.
Зокрема, за інвестиційні кошти відремонтують ділянки доріг Рава-Руська – ЯворівСудова Вишня, Львів – Пустомити – Меденичі, Львів – Шегині, Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...