ДСНС Яворівщини переведено на посилений режим несення служби

У період святкування новорічних та Різдвяних свят, рятувальники у посиленому режимі забезпечуватимуть захист населення і територій району від надзвичайних ситуацій та пожеж. Зокрема, у період з 29 грудня по 2 січня та з 4 до 8 січня 2020 року органи Служби на посилений режим несення служби.

У цей час забезпечується посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки та організовано взаємодію з місцевими органами влади, органами Національної поліції України, службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на задіяних об’єктах та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.

Нагадаємо, що у період відзначення новорічних свят для забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та події, в Яворівському районі на цілодобовому чергуванні перебуватиме 20 чоловік особового складу та 5 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. У разі ускладнення ситуації передбачено збільшення чисельності сил і засобів до 40 чоловік і 9 одиниць техніки.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ